Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční-krmení

Dobrý den chtěl bch se zeptat je možné že by se gekončík přejedl cvrčků. Já jsem mu dával jenom cvrčky a po nějaké době mi je nejedl a od té doby mi gekončíci jedí málo snědí mi třeba 1 červa za 3 dny.

Jo souhlasim , pokud nezerou 2-3 dny nechat vyhladovet , na nich to poznas , začnou reagovat na jakejkoliv pohyb v terarku , jinak četby jednou za čas , jinak měnit potravu cvrcky sarancata aspoň , mám doma jednu 8letou dámu ta je zvyklá žrát obden a z pinzety :)

My máme doma 14 letou samičku. Celou dobu je krmená jen cvrčky a paráda. Akorát je velký rozdíl v nějakých obalových minerálech. Když se jednou pořídili kvalitnější, tak najednou se jí výrazně zvedla kondice :) Mám zkušenosti s tím, že gekončíci nechtějí žrát kvůli nevhodnému terárku, ale s tímdle jsem se zatím nesetkal..