Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nakupovat v Praze živé rostliny a větve

Ahoj,

poradili byste mi prosím, kde v Praze seženu v co nejlepším sortimentu živé rostliny vhodné do terária? Konkrétně mi jde předně o nějaké větve ke šplhání a popínavky pro chameleóna, ale ptám se obecně. S nějakým specificky teraristickým obchodem s živými rostlinami jsem se zatím nesetkal a hledám marně. O burzách samozřejmě vím.

Díky!

Každá správná babička nebo tetičká, hodná sousedka má doma 5ti metrový Photos(Scindapsus, voděnku). A pěstují to jako plevel už 10 let bez přesazení. :-) Tím bych začal a později mrknul po Scheffleře v nějakém květinářství (OBI prodává za 119 Kč asi 40 cm vysokou)