Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguan a UVcko

Mame doma leguana ktery ma tri roky, nikdy v terarku nemel uvcko u puvodniho majitele a tedka ma repti glo 5.0 mam ho par tejdnu zatim a uvcko ma v terariu chvilku, kdyz je pres noc vylezlej na vetvi mimo terarko tak ma peknou oranzovozelenou barvu ale jakmile ho dam vyhrat do terarka kde ma uvcko tak se mu barvy zmeni, je pak takovej hnusnej jako by celej takovej zacernalej, muze to bejt tim ze na to uvcko neni zvyklej ? Nemelo by se mu zbarveni zlepsovat ?

Černý pigment je způsoben vyhříváním, když můj lego leží pod výbojkou taky chytá černý odstín. Jinak RG 5.0 vyhodit z okna a, koupit pořádnou výbojku! Co nejdříve. Už včera bylo pozdě. Sun lux, solar raptor, atd. Taky nahrát fotku lega, váha, stavba těla, délka, podmínky.