Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s forexem

Ahoj,
rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s materiálem forex. Inspiraci v tomhle materiálu jsem našel tady na těch německých stránkách. Bohužel cena, za kterou jednotlivá terária nabízejí, je dost vysoká. Jen pro příklad - v současné době používám terária z lamina o rozměru 80x60x60cm a jedno mě nákladově vyjde na zhruba 3500 Kč (kompletně zařízené terárium). Terárium z forexu totožných rozměrů, stejně vybavené od německého výrobce na 10.500 Kč. Materiál forex je v Čechách relativně dostupný, našel jsem i dodavatele, kteří desku nařežou dle zadaných rozměrů. Cenově to taky nevychází nijak hrozivě - metr čtvereční zhruba na 500 Kč (+ náklad za řez samozřejmě).
Jedná se mi hlavně o to, jakým způsobem spojovat desky na tupo (žádné složité úhly, z 99% 90 stupňů). Něco jsem si o spojování forexu načetl - varianty spojení by podle toho měly být tři: 1) Spojování svařováním, 2) Spojování ultrazvukem a 3) Lepením. První dvě varianty jsou pro mě samozřejmě nedostupné, technologie a zařízení pro tyto způsoby se šplhá do závratných částek, v úvahu tedy připadá pouze lepení. Má s tím někdo z Vás zkušenosti? Jaké lepidlo, případně nástroje použít?
Za jakékoliv informace předem děkuji,
H.

Zdravím , už jsem jednou psal ale asi se to neuložilo , podle mého super matroš , už jsem s tím několikrát dělal a vždy spokojenost , ohledně spojů záleží kolik terárek si z toho chcete vyrobit - pokud jen pár tak asi lepení a pokud víc tak bych určitě pořídil svařovací pistol s dmychadlem dá se koupit okolo 7000 kč , dá se to pěkně opracovávat a ohýbat atd .

Zdravím ono to tak draho zase nevychází forex nebo lehčené pvc našel jsem firmu českou zatím dělají pár kusů ale cenově dobré
zkoušel jsem si udělat sám jedno jde to lepidlo jsem použil na novodur