Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombinované terarium

Dobrý den, chci se zeptat zda někdo máte zkušenosti s kombinovaným teráriem pro lega. Chtěl bych legovi rozšířit terárium o volieru z gumového pletiva, tím, že rozeberu to co má teď a napojim na něj volieru. Takže vzniknou dva prostory. Skleněná část a část z toho pletiva. Máte stím někdo zkušenosti? Zajímalo by mě jak u toho vyřešit vlhkost a zda by to bylo tak možné udělat. Díky za názory. :-)

Osobní zkušenost s tím nemám, ale viděla jsem takhle řešené venkovní ubikace pro leguány a další tropická zvířata u německých kolegů a super. Ve skleněné části s výhřevem mohli být legouši, když bylo chladno a v té pletivové se zase mohli slunit na přirozeném slunci. Určitě to tak jde udělat i v bytové ubikaci, jen tam holt bude větší únik tepla a vlhkosti.