Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem High yellow + RAPTOR = ???

Ahoj.
Už nějaký čas chovám gekončíky a před pár dny mi samice snesla dvě vajíčka. Rád bych věděl, co se z nich (při dobré péči, samozřejmě) vyklube, když holka je RAPTOR a kluk HIGH YELLOW. Můžete poradit?

Já teda o barevných mutacích gekončíků nevím vůbec nic, ale aby ten vrh byl celý high yellow raptor (což podle mě ani neexistuje), jak píše odborník nade mnou - to mi přijde jako blbost (třeba se pletu..). Tak matně si myslím, že raptor je recesivní mutace, takže by z toho měli padat z části hetera..
Podle mě by to mohlo být takhle:
1/2 high Yellow het Albino (nevim jestli Bell nebo Tremper - to už je na mě moc:-D), Eclipse
1/2 přírodně zbarvení het Albino (zase nevim jestli Bell nebo Tremper..), Eclipse
Ale možná melu kraviny...to jen tak, co jsem si tu za 5 minut stačil o gekončících nastudovat:-). Docela by se mi líbilo, kdyby se k tomu vyjádřil nějakej gekončíkofil, abych věděl, jak daleko jsem byl od pravdy:-).

Tak Jan je pravde celkom blízko ;-)
Ak je ten samec čistý High yellow (čo je v podstate prírodne sfarbenie s vyšším podielom žltej),tak všetky mláďatá budú High yellow 100% het Raptor (Tremper albino,Eclipse).
Ak je samec High yellow skryté hetero,môže byť nejaké mláďa Tremper albino,Eclipse (bude mať celočierne oči alebo snake-eye oči) alebo Raptor.
A High yellow Raptor neexistuje...