Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocna krajta kobercova

Ahoj mam nemocnou kobercovku myslim ze to je mykóza. poradili mi ze mam vyhodit podklad a dat tam suche kuchynske ubrousky. pry ze to ma bud z vlhkosti nebo z toho ze se ji dostala neaka hoblina pod supinu. jenze nevim na kolik mam ted udržovat tu vlhkost jestlize to ma z te vlhkosti a vlhkost se mi spatne drzi a nevim jak ji mam udrzet když chodim do skoly předem diky.foto si musite zmensit neak mi to blbne este jednou dekuji

Hada dát na papírové ubrousky a nejlíp ho ještě přesunout do nějakého boxu, ve kterém by nebyly ani větve, aby se to zvíře zbytečně neplazilo po "ostrém" a zbytečně si to neškrábalo. Potom bych začal koupat v řepíku. Koupí se normálně v lékárně. Pak prostě počkat na svlek. Po svleku když se to nebude lepšit, tak asi k veterináři a antibiotika.