Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inkubace vajíček

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s inkubací vajíček v teráriu. Jinak řečeno nechal bych ji nakláct v terárku a o nic se nestaral. Zajímá mě na tom 2 věci jestli by se chamíci vyhrabali sami a jaká by byla procentuální možnost vylíhnutí :D cca. Samozřejmě vím jak to udělat tak aby se vylíhli všechny ale jednak nemám moc času se starat o 30 chamíků (počítám že jestli by se vůbec vylíhli v terárku tak jen 1-5) a jednak bych musel investovat do inkubátoru strat se o vlhkost po těch 200 dní atd. Proto bych chtěl vaše názory hlavně od tech co už to takhle zkoušeli předem děkuji za odpověď :)

tak jednak když sou vajíčka oplodněná tak se ji líp kladou a je menší riziko zadržení snůšky. A alespoň jednou chci odchovat ale myslím se že kdyby se vylíhlo všech 30 tak bych je neudal ani zdarma. A navíc mám terárko pro malé a nechci aby se mi jen válelo na půdě