Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost teraria

Planuju si pořidit krajtu kralovskou a mam rohove terarium o velikosti 100x30x40 (dxšxv). Bude to pro krajtu stačit? Děkuji za odpovědi. Věřim, že takovych dotazu je spoustu, takže se na mě prosim nezlobte.

Tak ono u rohového terária je potřeba dávat čtyři rozměry (pokud se nejedná o rovnoramenný pravoúhlý trojúhelník), zdá se mi vemi nepravděpodobné, že by trojúhelníková záhladna (u rohového terária se dá předpokládat, že bude pravoúhlý) měla rozměry 100x30cm, ale možné je všechno. Pokud to tak je pak je opravdu malé pro adulta...