Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Fanta007 kdo to je?

Zdravím ,jen malý dotaz ,neznáte náhodou nějakého Fantu007 a copak je to za týpka děkuji.

Zadavatelovi děkuji za upozornění na tohoto exota, ostatní alespoň vědí s kým mají "tu čest". Osobně mi to ale zavání růžkem, varrasem nebo podobným nemocným individuem a proto bych mu zde těch 5 minut slávy ukončil. Nikam dál se neposuneme, určitě ho to neodradí od jeho stupidní zábavy, ale dává mu to spíš pocit důležitosti, takže za mě LOCK! Pokud by měl nějaký kolega jiný názor, nechť to reinkarnuje... (Roker)

Me ten typek pise uz tak rok.. na kazdej inzerat na pardalise.. a pokazdy to samy: " jsem student a nemam moc penez, nabidl bych vam za par 2500kc a idealne na splatky" ted to dokonce doslo tak daleko, ze se dusoval jak si ke me prijede pro pardaly domu, kdy sem teda napsal,ze jo, tak uz se neozval... druhej den daval inzerat bracha na naky svy chameleony a Fanta uz zas byl pri sile... je to dement

Vsem se omlouvam ze si myslite co si myslite o me ale todle ste nemuseli to si rikate teraristi :-( to ste me zklamali kdybyste vedeli co nevkte od vice lidi sem si koupil zvirata a postupne schanim penizepenize abych moch kupovag od vas ale todle ste nemuseli a demente to uz kort ste me rkat nemeli todle ne to budu resit domavat se ten dotycnej neomluvi,tady sem se presvedcil ja jaky sou lidi no nic jinak omluva ;-)

Vezl jsem mu na burzu 3 ciliaty a 1 auriculata sliboval jak si je vezvedne a nic tak jsem mu volal na burze a říkal nejdřív za chvilku,že se objeví za 20min.volám znova a to řekl za 15min.a nikdo nepřišel.Suprové jednání ne?A večer mi odpovídal na email,že se omlouvá ale,že nesehnal peníze.Hlavně do telefonu neřekl ani slovo. Václav Dort,Tera-Vodňany