Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarium vhodné pro...?

Mám k dispozici terarium o rozměrech 100x40(plocha dna)x20. Při pprocházení zdejšího fóra jsem si všiml, že nejmenší uváděna hloubka je většinou 30cm. Napadlo mě, že pro větší druhy bude příliš mělké, pro ty menší zase příliš dlouhé. Ještě je možnost, postavit ho na výšku, tím by se ale markantně zmenšila plocha dna (20x40). Jak byste vyřešili tento problém? Popř pro jaký druh by bylo vhodné? Není vybavené, jedna se pouze o holý "skelet". Díky za případné rady :-)

Aaano, omlouvám se, píšu na rychlo z práce. Je to akvárium, teď v něm přechodně přebývá suchozemska zelva, ta ale půjde do menšího. Vím, že to není příliš vhodné a případná úprava by byla pracná, jenom jsem si říkal, že by byla škoda to nevyužít. Dát do něj rybičky mi ale pravděpodobně neprojde :-(