Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předřadník TRIDONIC PCI 35 PRO C021-zapojení

Dobrý den,
koupil jsem použitý předřadník TRIDONIC a chtěl bych poprosit o radu s připojením kabeláže, schéma na obalu je špatně čitelné. Podle mě by na svorkovnici zleva měla být na pozici 1,2(hnědá) fáze,na 3,4(modrá) nulák, na 5,6,7(zelená) případná zem přívodní šňůry a na 8,9(bílá)kabel k lampě. Předem díky moc za radu, nerad bych něco odpálil.

Díky moc za schéma, už je mi to jasné. Mám ho k 35W HID lampě a i ten předřadník je pouze na 35W lampu, objednal jsem ho z Anglie za pár korun.
Fáze bude na 1, nulák na 3, zem na 5, spodek objímky (fáze) na 8 a bok objímky (nula) na 10, ostatní pozice jsou vzhledem k tomu, že je pouze na 35W asi nezapojené. Dneska na přímém sluníčku je to schéma na obalu docela čitelné viz foto. Ještě jednou dík za radu.

Přesně tak bych to zapojil. Jedině snad ta objímka si nejsem 100% jistej jestli nemají být prohozené. 10 na vrchu a 8 na boku. Ale výbojka bude svítit ikdyž to bude prohozené. Jen co vím, tak to některým nemusí dělat dobře. A ty co zbydou nezapojovat nikam. A je to opravdu jen na 35W. ;-)