Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta tmavá Krmení

Zdravím mam takovej dotaz mam doma jako mazlička Krajtu tmavou albín ma asi 3 m 25 kg.No a jde me o to chtěla bych jí davat jako krmení králíky jenže ona je ta potvora nechce králík na ní i usne :-) prostě nema zajem.Chtěla jsem se zeptat jestli je nakej tryk na to aby se to had naučil žrát????Jinak had žere normalně potkany jenomže na jedno krmení mě jih slupne aji 20 ks a dost to leze do peněz a byla bych raději davat kralíky prosím poradí někdo??????

Naparfémovat. Bedýnka ve které necháte potkana to pořádně zaneřádit (moč, bobky) a pak tam na nějakou chvíli (stačí 20minut) dáte králíka nebo kuře a jeto. Před tím nechte hada tak 3-5 týdnů hladem, nejlépe po svleku. Mě se osvědčilo ;-).

Legální to není, ale dá se hezky domluvit, denně "utrácí" mnoho kuřat (ve velkochovech kde je jich mnoho hlavně chromých) na místě odkud odebírám, jsou na mě velice milí a nabízí více než zkrmím (pejsek si nestěžuje:-)) Abych nezapoměl, je tojeden z velkochovů, ale jsou všude.

U mě to funguje jak píše Pepas a spol., jezdím si do velkochovu pro dospělé brojlery (tzv. šmatlavé - tj. pořádně nechodí a do výkupu je nevezmou) ty si doma držím v králíkárně a postupně zkrmuji a nebo si přijedu posbírat po vyskladnění ty co "nakládání nepřežili" a vrazím je do mražáku. Je to také za flašku a bombošku. Osobně pokud bych neměl tento zdroj, tak si nedokážu chov svého byť jen jednoho páru sedmiletých tmavek představit. Samice sežere na jedno krmení 8 - 10 těchto 1,5 - 2kg brojlerů a ukrmit to potkany ...