Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov švábů argentinských (B.dubia)

Ahoj. Koupil jsme na zkoušku 100 dospělců a i přes to, že jim doprávám podle mě vše, co mají mít - umírají..
Průhledná plastová krabice zavřená ve vyhřáté polystyrenové bedně na 28°C - 35x20x20 cm
Mají tam žrádlo (tvrdý rohlík, vločky, strouhanka, kočičí granule), proklady od vajec, čerstvé ovoce (jablka, okurky)..

CO dělám špatně, když přes noc 2-4 chcípnou?
[mod]Změna předmětu, původně: Chov švýbů argentinských (dubia) (cejna)[/mod]

koupil si stare kusy na zkrmeni ne na chov.najdi si na netu solidniho chovatele a prodejce jako je pan jedlicky ma rozumne ceny 500kc za litr a prodava kvalitu ne umirajici stare svaby.jeho email-prodejhmyzu@seznam.cz

Ahoj všem,
abych nezakládala nové vlákno, přihodím dotaz k tomuto. Mám v plánu přemístit dubie do většího boxu, jelikož se docela slušně rozmnožují. Moje otázka je: dáváte na dno nějaký substrát či si vystačíte např. s papírovými utěrkami (jako já doposud)? Četla jsem vícero názorů, proto se ptám, než je všechny přehodím do nového...

Díky za jakoukoliv odpověď,
Barbora