Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hamm burza a pravidla prodeje a nákupu

Hezký den,
mám možnost se podívat v březnu do Hammu, jistý chovatel ze Švédska mě sdělil, že sem letos nejede jako vystavovatel, ale jako návštěvník, nicméně má hady na prodej. Je možné si koupit hady od tohoto chovatele na burze? nebo se smí prodávat pouze zvířata u stolků? nerad bych nějaký průšvih;) Díky za doporučení

Je to jako každá burza. Jsou tam tisíce lidí jako návštěvníci a většina sebou něco veze. Takže je to neprosto běžná praxe, že se zvířata prodávají a mimo prodejce co maj stoly. Jediný co bych doporučil, aby zvířata měl nakrabičkovaný dle pravidel burzy a hlavně každý zvlášt.