Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium pro chameleona přes internet

Dobrý večer,
jsem úplný začátečník a mám v plánu chovat chameleona pardálího. Mám dotaz ohledně tohoto terária: http://www.spokojenypes.cz/terarium-pro-chameleona /terarium-234-l-58-x-90-x-45-cm-trixie?id=71709
Chci slyšet vaše názory, co si o něm myslíte, zda má dostatečné větrání apod. :)
Pak by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s objednáváním terárií přes internet. Je to přeci jen hodně riskantní se sklem.
Předem velice děkuji za každý ohlas. :)

Vyjádřím se k tomu terárku: Přijde mi pro pardalise (i jiné chameleony) vhodné, větrání má řešené dobře, mám to tak u svých terárek pro pardály udělané dost podobně a vzduch tam cirkuluje skvěle.
Ke kupování terárek přes internet se vyjádřit nemůžu, protože je mám vyrobené po domácku.

Jak už napsala Réza, terárium vypadá celkem dobře. Jak z pohledu velikosti, tak větrání. Sice mi příjde 3500 kč celkem dost, ale je to pěkné a čistě provedené, takže se to dá i přehlédnout. Z objednání přes internet bych měl celkem obavy. Posílat skla v dnešní době české pošty bych se asi bál. Ale to už je na domluvě s prodejcem.