Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doba svícení - leguán zelený

Dobrý den,

chci poklábosit, jak dlouho svítíte svému legošovi, popřípadě si nechat poradit zda mu svítím moc/málo atd

v 9:00 zapínám zářivku
9:30 jedno výhřevné místo na kterém to udělá max hodnotu kolem 35 C
10:00 výhřevné místo s UVB, kde se teplota vyšplhá na +- 43 C

21:00 vypínám místo, kde je kolem těch 43 C
21:30 místo s 35 C
22:00 zářivka

Ja svietim:
12 hod. denným - výbojka Iwasaki + ohrev 75 W Sylvania Hi spot
6 hod . UVB výbojka Sun Lux.
Aký máš zdroj UVB ,svietiť 11 hod.je podĺa mńa veĺa.Teda ak používaš UVB výbojku.O spínanie sa mi stará programovateľná zásuvka .V ostatných terkách spínacie hod.

UVB mám to Repti Glo myslim, ale teď právě dělám nové terko a objednávám tam výbojku s předřadníkem, takže v novém terku budu mit

zařivka Osram Biolux
pak na jedno výhřevné místo Osram spot 60 W to udělá těch 35 C +-
a pak tu výbojku s předřadníkem, ale ještě nevím jakou, psal jsem do terashopu zda by mi nějakou nedoporučil a zatim se neozval