Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Společné krmení

Ahoj lidi, ve zverimexu mi bylo řečeno, aby jsem gutky krmil odděleně, že jinak hrozí nebezpečí, že obě půjdou po jedné myši, nebo, že ta jedna sní svoji dřív a půjde i po té další a tu už bude mít druhá užovka v tlamičce. Když jsem zde řešil věci ohledně chamíka, ukázalo se, že lidi ve zvera radí celkem hlouposti. Tak bych se vás chtěl zeptat co si myslíte o tomto. Všem moc a moc děkuji za odpovědi. :-D

Za mě bych Ti doporučil hady oddělovat. Pokud máš jeden pár guttek tak Tě to ani nezdrží a jim to vadit nebude. Jde to uhlídat,o tom žádná. Mě se onehdá zamotali mláďata boaedonů.Sice to byli ještě tkaničky,ale já vážně nemám nervi na to je rozmotávat. Proto hady co mám společne rozděluju a nemusím je hlídat.