Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva sloní

Ahoj, projížděla jsme inzeráty a narazila jsem na nabídky prodeje želvy sloní. Myslíte, že je to podvod nebo se opravdu prodávají? A dokážou v našich podmínkách přežít? Je mi jasné, že spíš budou žít v nějaké místnosti jako v zoo, ale sejně pro mládě to musí být obrovská stres, ne?

Nigry občas někdo nabízí ze záchovných programů, mláďat produkují dost a koupit se odtamtud dají legálně. I je pár chovatelů co znám má (co na ně mají podmínky a finance). Chov zas tak problematický není. Ale cena za mládě rozhodně není lidová a o tom to asi hlavně je ;-)