Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem morčata převoz

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je možné převést mladé dvoudení morátka i se samicí z jednoho místa do druhého v krabici a pak je dát do nové klece nebude to pro ně stresující nebo nebude jim vadit nové prostředí??

Děkuji za odpovědi ;-)

U morčat to většinou problém nedělá. Ale vezměte jim ssebou (i na cestu do krabice) jejich načichlou podestýlku, ať mají alepoň pachově známé prostředí. A do té krabice na přepravu jim dejte hodně sena, kdyby matka začla cestou panikařit, tak aby mláďata neušlapala.