Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 činčily v jedné kleci

Dobrý den,

mám v jedné klecy už 4roky dva sourozence činčily, oba samci. V poslední době na sebe prskají a do rána je po klecy plno vytrhaných chlupů a jeden utlačuje toho "slabšího". Nemá někdo zkušenosti co s nimi udělat aby spolu zase vycházeli v pořádku a nesekali se takhle?

Předem děkuji za reakce :)
Změna předmětu, původně: 2činčily v jedné klecy (Radar14)

to je bohužel naprosto normální, že se 2 samci časem začnou rubat. A jiná možnost než je oddělit prostě není. Pořiď další klec a postav ty klece vedle sebe, aby se činčiláci viděli a cítili, ale nemohli k sobě. A žádnou samotou ani žalem se trápit nebudou, ani na to neumřou.