Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kudlanka- Sphodromantis Sp.

Dobrý den.. dnes se mi svlékla samice tohoto druhu do dospělosti.. chci se zeptat .. jak asi dlouho dospělá samička žije?.. Mám doma párek a do ted se mi svlíkaly ve stejném intervalu .. tak nevim jestli mám počkat co se bude dít se samcem.. nebo jestli mám zkusit od někoho sehnat samce dospělého kvůli spáření.. děkuji za odpověd :) ..

při střídmém krmení vydrží samice klidně rok. Pokud není samec dospělý, tak zvíšit teplotu o 2-4 stupně, přidat krmení. U samice přesný opak, snízit klidně na 20 stupnů, krmit max 3x týdně menším hmyzem. Před pářením by měl stačit samici týden při teplotě 26 a klidně každodenním krmení.