Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bláznovství?

Ne neměla jsem projíždět tu inzerci a ten pán nemá bydlet tak blízko....v sobotu si jedu pro mladého hroznýše. Taky to bylo u Vás tak, že jste si koupili jednoho-dva hady na PET a postupně přibývali? Psala jsem si s kamarádem, co měl dříve také hady a ten mi psal to už je pátej vid´? Já že ano a že pět je strop...a on mi psal jo to si řekneme za pár let....do čeho ale nikdy nepůjdu jsou jedáci, moc se mi tedy líbí Atherisky, ale podělala bych se z nich....když mě chytí škrtič, tak mě chytí a budu kousnutá a neřeším, ale u jedovatých je to o něčem jiném....ehmm..taky jste si říkali, že jedovatého hada nikdy?

Heh, to znám, taky jsem zrovna v tomto procesu :-D

V září jsem si pořídil jednu guttku, s tím že jeden had stačí.. v říjnu už byly dvě, nedávno přibyl Boaedon.. a už plánuju terarijní stěnu s osmi terárky 75x50x50cm pro různé žofky... a k tomu bych rád i Epicrates cenchria cenchria, a asi i BC Hog Island...

Stejně jako ty si taky říkám že jedáky nikdy doma mít nebudu.. No ale uvidíme :-D

No, já začínal s P. vitticeps, kterou jsem si zakoupil ve zverimexu s tím, že si udělám krásný terárium a bude mi to zdobit obývák, no jo, ale jedna nestačila, tak jsem pořídil další dvě. Později x druhů gekonů, a poté první guttku (ach v té době jsem se doslova bál hadů, ale fascinovali mě)... No píše se rok 2014 a v chovu mám pár raritních ještěrů, nějaký regiusky a převážné jedovaté hady.