Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem El. zařízení ve vlhkém teráriu

Dobrý den,
je prosím nutné nějak zabezpečit el. zařízení jako jsou výbojky, lineární zářivky a keramické zářiče proti vysoké vlhkosti, která je v teráriu? Bude tam i zvlhčovač vzduchu, který ovšem nebude nasměrován na tyto zdroje.
Děkuji.

Mám taky jedno vlhké terárium a taky tam mám výbojky a zářivku, jednou za čas cca 1.5 roku to celý zrezne a přestane fungovat, takže je nutné vyměnit objímky atd...nechávám to do doby než to " klekne " a pak měním.Ale jinak bez problémů.