Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma auratum nechce žrát ...

Zdravím, prosím pomoc. Naše B. Auratum nechce už 34 dní žrát. Zkoušeli jsme holátka, sarančata i cvrčky a nic. je to tříletá samička, která do té doby jedla každý týden. Přikládáme foto, na kterém má roztažená kusadla, nevíme co to znamena. Dělala to i na ruce ale nekousla, pouze oslintala. Předem děkujeme za rady.
Změna předmětu, původně: Brachypelma Auratum nechce žrát ... (Radar14)

Auraty někdy odmítají potravu i na pěkně dlouho. Jeden můj kousek nežral 4 měsíce. Včera se to prolomilo. Nepanikařil bych, pokud nemá obzvláště malý abdomen. Chtěl bych vysvětlit ten pojem "oslintal". Viděl jsem toho už hodně, ale pavouka slintat jsem ještě neviděl.