Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva a gekončík noční

Dobrý den,
Mám terárium 100x50x60 cm (DxVxŠ) (dvě vyhřívací světla, vyhřívací kámen, malý bazének,3D pozadí s dostatečně velkými úkryty) . Chtěla bych se zeptat, jestli můžu dát ke svým dvěma gekončicím nočním jednu želvu čtyřprstou, nebo jinou. Mojí podobný biotop, ale nevím jestli nevadí, že je gokončík noční tvor. Jen se ptám, abych neudělala chybu.
Děkuji

Zdar nedávej k těm gekončíkům nic už se tu na poradně řešilo že někdo dal k varanovy nebo scinkovy želvu a ráno z něj měl hada(ukousaný nohy). Nevím co je to za módu furt dávat něco k něčemu. Buď je měj odděleně nebo tu želvu nepořizuj. jestli z toho pocítíš hrubost tak promiň ale pak řešit co s gekončíkama bez noh.