Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukázka hadů či ještěrů na letním táboře

Dobrý den, nevíte o někom, kdo předvádí své živočichy z terárií dětem? Na letním táboře budeme mít celotáborovku na téma Madagaskar, tak jsem si říkala, že by to pro děti bylo určitě zajímavé.
Tábor se koná na přelomu července a srpna poblíž Ivančic. Děkuji.

S naší Minizoo děláme ukázky zvířat kromě jiného i na táborech. Jsme ale z Litovle u Olomouce, takže by se nějak musela vymyslet doprava...
Bereme s sebou od hmyzu (švábi, strašilky, kudlanky, brouci) přes ještěry a hady až po třeba činčily.
Tera zvířata by se správně tahat neměla, ale kontakt s nimi je pro dnešní "virtuální" děti naprosto nenahraditelný a velmi důležitý.
Pokud budete chtít, ozvěte se.