Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dotaz-?

Ahoj-všem co jsou milovníci leguanu a všech ješterek

Můj dotaz je prostý ,ale pro mě celkem zavažný pracuji normalně 8 h a mám čas se starat o svého zeleného kamaráda takže můj leguán je rozpamaný a ji tak 2 až 3 denně (čerstvé)v ale ted budu muset pracovat 11 hod od 9 -22h kratký dlouhý týden což bohužel pro mého leguana nabude dobré páč je zviknutý na každý den koupaní a staraní mám obavu aby nestrádal a rozhodně nechci aby měl újmu páč v terarku má 36 - 38 stupnu a je jasné že potrava nevydrží déle jak 5 h tak aby byla pro Leguána stravitelná.Bohužel jsem na leguána sájm.Takže dotaz zní tá se to nějak vzládnout?? nebo aspon nějaká rada aby měl vše co by momohlo aby byl spokojený jako do ted jinak staří leguána necelej rok,

Díky za info a rady

Lukáš
[mod]Pokud chcete, založte si vlákno znovu s normálně a věcně vyplněným názvem. Vlákna s názvem Dotaz, HELP apod. budu mazat. Kdo to má furt opravovat? A taky by nebylo na škodu si to po sobě přečíst a upravit chyby (cejna)[/mod]

Ta čeština je strašná...

Ráno mu dáš plnou misku a po celý den si bude brát kolik chce. Nevidím v tom problém ;)
Osvětlení nastavíš na časovači a problém vyřešen.

Já i přítelkyně pracujeme taky od rána do nevidím a běžně takhle fungujeme bez problémů.