Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uchytenie posuvneho skla na terariu

Zdravim vas.
Robim svoje prve terarium.Material OSB.
Mozno az zbytocne som zvolil hrubku skla 6mm a teraz neviem zohnat listy ,v ktorych bude sklo vsadene.
V Hornbachu som neppchodil a ako som kukal net tak je vsade len na hrubku 4mm.
Nemam doma dielnu ani nic podobne, takze si vsetko rozvrhnutie teraria studujem na nete a dako vymyslam.
Prosim o radu s inym riesenim.
Vdaka

S dovolením se sem přimotám s otázkou. Jakou máte zkušenost a případně, jaké jsou rozdíly v praktickém použití lišt hliníkových vs. plastových? Já mám na svých teráriích všude plastové, ale zrovna minulý víkend jsem v Hornbachu objevil ty hliníkové a celkem mě zaujaly. Díky.