Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rašelina pro rostliny

Dobrý den,měl bych otázku ohledně rašeliny,kterou jsem koupil v Coopu v Opavě.Na obalu je uvedeno,že je to rašelina zahradnická třídy 1 a že je to vysoce kvalitní,přírodní organická hmota bez přísad a tak se chci zeptat jestli bych ji mohl použít jako sobstrát pro štíry rodu Tytius Stigmurus a pro Cilliáty ?? Díky moc za odpovědi.

Až tak rovnaka ta rašelina nieje,zahradnicka rašelina sa nechava "dozrievat" určity čas prekladana vapnom a často sa obohacuje pridavkom obvykle fosforečnych hnojiv a zbytkov kompostu a až po takejto preparacii je balena a predavana ako tovar pre zahradnictva,tvz.akvarijna rašelina kvoli biologickej nezavadnosti pre chovane zvierata nieje za normalnej okolnosti neuralizovana a doplnovana žiadnymi pomocnymi latkami,je len zbavovana hrubych nečistot a rovno balena a distribuovana....