Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tytius stigmurus

Dobrý den,chci se zeptat,jestli když mám 4 kousky štírů tytius stigmurus,tak jestli samice budou mít mladé ?? Nemám je rozdělit ?? Jak mate zařízené ubikace ?? Díky moc

obecně se o rodu Tytius říká, se můžou chovat ve skupinách, takže by to eventuelně na graviditu nemělo vliv. Ubikaci vybavte substrátem (lignocel, rašelina,...), několik úkrytů a samozřejmě misku s vodou. Můžete přidat kytku, ale není nutná.