Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvě užovky v teráriu

Ahoj..mam asi dvouletou uzovku červenou a dnes mi kamarád věnoval cca půlroční uzovku oba jsou samci...ale ta menší kterou jsem dostal se ty moji asi boji.. pořád se honi po terarku a ta menší chce utéct.. nekousou se, jenom jedna utíká a druha ji pronásleduje.. nevím co s nimi. Čekat aby se uklidnili nebo je rozdělit? Dekuju

loading...

Takže bych je mel oddelit? No Já je dal k sobe asi před dvěma hodinama. Ještě jsem ji nekrmil.. asi je fakt při chuti :D hovado se mi udělalo na ruku a ten druhej ho taky vytasil -_- snake's porn :D že Já musím Mít furt něco spešl... to jako takhle bude toho prcka měsíc v kuse prohánět?