Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená už 3 měsíce nežere

Dobrý den,

Mám hada cca rok a půl a ke konci loňského roku jsme koupili trochu většího potkana, než byla schopná zvládnout, po chvíli ho vrátila zpátky, od té doby měla celkem jednu jedinou myš a neustále se chová, jako by se jí už v teráriu nelíbilo a chtěla pryč. Předložených myší si nevšímá, ale teď už viditelně zhubla. Co jí může být?

Děkuji,

P.M.

loading...

Nechat uklidnit hada, který viditelně hubne??? To by se možná mohl uklidnit nadobro. Pokud hubne, není něco v pořádku. Určitě by bylo dobré popsat i podmínky chovu, podklad terária. Nerozuměla jsem, zda máte hada vy v chovu rok a půl nebo had má rok a půl.

Mám ho v chovu rok a půl, měla by mít dva roky, údajně samice, mám ji po slečně co přestala mít o chov zájem. Podklad je kokosová drť, přes den má okolo 25, v noci cca 18. Rok rostla, kvalitně žrala, nevypadala že jí cokoliv schází. Od prosince se svlíkla, měla jednu myš a jinak se u ní střídají dny klidu a momenty kdy vypadá, že by jedla.

Děkuji

To bylo na mě?? No děkuji. Já se někdy pokouším poradit, ale určitě mám vše sesbírané tady. Ale vždycky s rezervou a do složitějších věcí se nepletu, ať nekvákám, protože pořád je tu moře chovatelů, kterým nesahám ani po kotníky. Ale děkuji, docela mě to zaskočilo a potěšilo. :))