Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samička Felsumy M.G pokousala samečka!!!

Dobrý den dnes jsem si dovezl domů samečka felsumy madagaskarské do páru k samičce kterou jsem měl už předtím. Po chvíli spolu na sebe začli trochu syčet . potom sameček před samičkou začal třepat hlavou . samička ho vždy odehnala . po chvíli to skoušel znovu až dostal dva pěkně velké kousance do krku a na břichu, obě asi 0.5cm široké. obě zvířata mají cca 20 cm. Nevím vubec co dělat ted jsou zhruba 30 cm od sebe a dělají jakoby nic. Prosím o rady vím že by to mělo být spíš naopak . jo a samička tak 2 hodiny předtim přilepila na zadní stěnu neoplodněné vajíčko. nevím jetli to s tim mělo něco společneho:-((((

loading...

no dost mě to mrzí. byl tak krasny ten sameček a ted bude mít pěkně velké jizvy . takže je možnost že jsi vzájemně porozumí ? jak dlouho je mam nechat a jak to poznám tak by pak měli lehávat spolu že? ted bude sameček asi chvili držet odstup, tak snad ho ta agresorka nechá:-( ale furt to vypadá že se k ní snaži pomalinku přiblížit. děkuju moc za odpověd