Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Leguánek modrý - rosení

Ahoj, jak je to tedy s tím rosením mláďat? Na jednom webu si přečtu dvakrát denně, na druhém jednou denně a když sem napíši, že mláďata rosím 1-2x denně, tak dostanu vyčteno, že je chci utopit...
Tak opravdu nevím, jak to mám dělat.

Jinak malé jsme nasadili celkově cefalosporiny, napíchali jsme jí zavodnění a vitamíny a do oka dostává chinolony. Oko vypadá lépe, atb má až od dnešního rána, tak se můžu modlit, aby zabrali. Ještě budu sbírat trus na parazitolku, ale jíst jsem je zatím neviděla (spíš loví /snad tedy oba/ když nejsem doma).