Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěrkovec velký-krmení z konzervy?

Ahoj, projížděla jsem net a tohle zvíře mě dost zaujalo, ale hlavně mě zaujal popis u několika inzerátů, tak chci zjistit co je na tom pravdy. U krmení bylo psáno, že se nemusg krmit hmyzem, ale že stačí jako hlavní složka potravy kvalitní kočičí konzerva, co si o tom myslite? Je to reálné, nebo jen blábol prodejce který chce prodat?

Tak je rozhodnuto a ještěrkovce pořídím, jen musím nechat udělat skleněné tera, potřebovala bych ale poradit, kde nechat udělat jaké větrání a jak velké, tera jsem přemýšlela d.100x š50x v. 60 cm, bude to stačit, nebo myslíte že jiné rozměry? Hlavně jf o to dostačující větrání