Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon po operaci

Zdravím všechny chovatele. Mám dotaz byli jsme včera snaší cham. samičkou na operaci měla výhřez kloaky a při rentgenu veterinář měl podezření i na zadrženou snůšku. Před týdnem nám totiž vykladla. Tak ji otevřeli a zjistili že to byly tukové váčky. A teď k věci vet. nám řekl že máme po celý týden na nějaké injekce snad antibiotika nebo co tak by mě zajímalo jestli je to vůbec potřeba. Je slabá a ještě do ní cpát injekce mi nepřijde moc dobré.
Přikládám foto včera po operaci a dnes ráno.

Ahojte,
v pátek jsem byla na operaci s mou dvouletou samičkou, zadržovala snůšku. Dva jsem ji krmila pouze glukosou a dneska mi doktor řekl že pokud má zájem o cvrčky tak ať ji klidně nakrmím. Dala jsem jí asi 5 nebo 6 menších cvrčků (ty ”měkčí”), snědla je bez zaváhání a lačně, ale od té doby sedí na dně terárka je naštvaná, syčí a nafukuje se. Bojím se že jí ta potrava neudělala dobře, protože i když jsem jí musela otevřít tlamu abych do ní vpravila glukosu tak nesyčela ani neútočila. Poraďte jestli máte někdo zkušenost. (a ještě jeden dotaz, doktor říkal že stehy vytahovat až za 2 měsíce, je to běžné?)