Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ještě aktuální foto:
Barborka 05.04.2014 18:54
Barborka
Holka no... Doufám, že se tu objeví "Čtvercová", milde a ostatní chamíkáři...tak nějak nevim, jak sr…
Réza 05.04.2014 18:58
Réza
No tak to je parada. To my si uvedomujeme, ze chov samicky je slozitejsi, prave proti jsme si koupil…
Barborka 05.04.2014 19:18
Barborka
Tak splíst se může každej. Nemusel v tom bejt zlej úmysl. I když na druhou stranu, samci jsou žádaně…
cejna 05.04.2014 19:21
cejna
Tak zkušenej chovatel to mohl být, ale to nemění nic na tom, že samice nejsou moc žádaný, tak jí mož…
Réza 05.04.2014 19:26
Réza
Zkusime mu zavolat, treba se opravdu "jen" spletl a neprodal nam ji umyslne. Co by jste nam jinak p…
Barborka 05.04.2014 19:34
Barborka
Možností je hromada. Buď vyměnit s prodejcem za samce. Nebo prodat a koupit samce. Nebo dopárovat. A…
cejna 05.04.2014 19:38
cejna
Dobře, děkuji! Uvidíme, co nám pán řekne..
Barborka 05.04.2014 19:39
Barborka
jinak.. jestli samec nebo samice....ten bambus pryc!! poslední
milde 05.04.2014 23:11
milde

Holka no... Doufám, že se tu objeví "Čtvercová", milde a ostatní chamíkáři...tak nějak nevim, jak srozumitelně vyjádřit, že chovat samici pardalise bez možnosti spáření, je cesta k její záhubě. Ráda bych, aby se tu zkušenější vyjádřili k problému "zafolikulování" u samic pardálů.

No tak to je parada.
To my si uvedomujeme, ze chov samicky je slozitejsi, prave proti jsme si koupili tohoto s vedomim, ze je to samec. Jak je mozne, ze se chovatel spletl? :(
Kupovali jsme ho na terarijni burze, domnivala jsem se, ze tam jsou zkuseni chovatele a ono tohle :-(
Co byste nam ted poradili..?

Tak zkušenej chovatel to mohl být, ale to nemění nic na tom, že samice nejsou moc žádaný, tak jí možná prostě potřeboval prodat.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru