Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený a mrkev

Ahoj všem, mám leguána a ten má jednu zvláštnost, když má k jídlu mrkev nahrubo nastrouhanou, spíš v zimě, ted´ už je spíše sezóna lučních kytek, tak sežere část, někdy víc, někdy míň, ale trochu vždy nechá a následně do ní hodí bobek, prostě se na ni vykadí, dělá to jen a pouze u mrkve, pokud má něco jiného, tak to neudělá. Je to spíš pro odlehčení, tak jsem to dala do pokecu.Vidí leguán barevně, nevíte prosím někdo?.
Díky

Ahoj, docela zajímavé :).. k tomu zraku, jednou jsem někde četl, že má velmi dobrý zrak, že vidí barvy mnohem lépe než člověk, ale jak se setmí, tak by to údajně mělo být horší, to by měl vidět blbě, skoro vůbec.. možná mi to někdo vyvrátí, ale něco na tom bude podle reakcí mého leguána :)