Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nesvlek

Ahojte, chtela jsem se zeptat, jak resite nesvlek ostnu? My s tim mame celkem problem.
Zkousela jsem dlouhou koupel, a nepomohlo to.Bohuzel se ostny začali lamat :-( .
Rosím hodně, a vlhkost je kolem 80% , takze nedostat.vlhkosti by to byt nemelo.Vitaminy podávám.
Ještě poprosim o zodpovězení dalších otázek.
Mohou leguani mlade listy(chem.neosetrene) meruňky?
Od jakeho věku se daji stříhat drápky?
A posledni: mame doma chlorelu:
http://www.zdravoteka.cz/www-zdravoteka-cz/eshop/6 -1-DETOXIKACE-ORGANISMU/0/5/183-CHLORELLA-TAIWAN-1 200-tbl
Je vhodne a ni obcas posypat krmeni?
Mame i prášek z mladého ječmene. Tak by mne zajimalo, zda to neuškodí jako doplnek stravy :-) dekuji Vam ;-)

Ahoj, snad to nebude blbost, ale řekl bych že tam bude hrát roli více faktorů, UVB, vápník vit D3.. vlhkost bude zdá se dobrá, v tom to nebude, i když já třeba mám sušší prostředí drží mi kolem 50%, 2x denně porosím, to vlhkost vystoupá přes těch 80%, jinak leg máchá tělo ve vaničce.. jinak já zatím nemusel takový problém řešit.. co se týče listů, já přidávám normálně ze stromů, třešeň, broskev (tu máme oblíbenou,mladé listy hezky voní), meruňka, občas, ale málo břízu, lípu..drápky neodhadnu, ale asi staršímu jedinci spíše, možná bych mrkl na leguanzeleny.cz..přimíchnout do zeleného tu řasu asi nebude špatné, ten prášek z ječmene asi spíše občas, pokud to bude chtít..předpokládám, že ten prášek z ječmene je trochu kvůli bílkovině, já sem tam přidám sóju (cca 1x měsíc) a docela zdá se, že chutná..jinak nám doma různé prášky moc nechutnají, např pivní kvasnice navlhčím celou tabletu a dám do zeleného, pač v práškem posypáno nějak nebere..