Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem určení pohlaví u štíru Heterometrus petersii

Zdravím, potřebovala bych prosím pomoc s určením pohlaví u štírů, které jsem před rokem a čtvrt pořídila jako dospělý pár druhu Heterometrus petersii. Jelikož jsem se doteď nedočkala mladých ani samotného páření, řekla jsem si, že raději zkusím prozkoumat pravdivost jejich pohlaví. Podle různých návodů z internetu soudím, že jsou oba pohlaví stejného, bohužel ale nejsem schopná říct jakého a ráda bych, aby na to mrknul ještě někdo znalý štírů a řekl, co jsou tedy zač.
Dalším mým dotazem je, zda-li jsou to skutečně štíři Heterometrus petersii, nedávno u mě bylo na návštěve pár známých, kteří je buď chovali či momentálně chovají a nahlodali mě, že ty jejich petersáci vypadaj trochu jinak.. Tak kdybych náhodou musela nějaké pohlaví dokupovat, tak abych dokoupila správný druh.

Pokud jsou k určení druhu potřeba fotky konkrétních částí těla, ráda dofotím. Zatím tedy přikládám odkaz na rajče, kam jsem vložila jejich fotky na prvních dvou je štír číslo jedna a na dalších třech štír číslo dva. Zbytek fotek je focených už dávno a nevím, který je teď který.. :)
Předem děkuji za jakékoli odpovědi.

loading...
Předmět Autor Datum
Petersi to je. Mně přijdou obě jako samice. Mrkni sem pro ověření: http://www.reptileforums.co.uk/f…
Araneus84 14.04.2014 10:11
Araneus84
Prosím ťa napíš mi na mail ak máš nejaké rady lebo mám jedného ale mám z tým taký istý problém ja má… poslední
Ahoj som Samuel 10.06.2024 14:24
Ahoj som Samuel

Prosím ťa napíš mi na mail ak máš nejaké rady lebo mám jedného ale mám z tým taký istý problém ja mám pravého Peterssi ale chcem kúpiť ešte jedného aby som vedel zistiť čo treba kúpiť 🙏🙏budem vďačný za rady samuelkostal17@gmail.com tu je môj mail ďakujem za odpoveď vo pred

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru

loading...