Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aquatera Olomouc 3.5.

Tak kdo jede a co veze?? :-D

Sháním nějké gekony, chamíky, ještěrky, kryplíky na zkrmení..dál Podarcis siculus (mladé i chovné)..
Vzal bych i chovnou skupinu Eublepharis macularius a pár kusů Lepidodactylus lugubris ;-)

Nabídnout můžu 1,1 L. g. californae NZ12 samice klasik, samec high white

Prišpendlené do 3.5.2014 (reklama) (lucifer)
Je po, tak odšpendluju. ;-)(lucifer)

Tak co jsem chtěl mam. 3 gekonciky, nejakej ukryt, krmeni a malého sklípkana. Ale jinak dost slabota. To jsem si myslel, jakej tam nebude vyber hlavne tech gekonciku a nakonec tam byla jen jedna prodejkyne se stolkem gekonciku a jinak nic moc.. Taky ti sklipkani skoro zadnej vyber...

Za mě spokojenost, co jsem měl předem domluveno klaplo, nebyl tam tentokrát takový nával čumilů a co se týká výběru zvířat, byl zhruba stejný jako jindy, jen trochu víc jemeňáků (asi úrodný rok :-)), dokonce i pardáli a slušný výběr Phelsum. Nové prostory jsou o moc lepší, než na polytechnice.