Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Inkubátor pro trnorepy"

[b]Zdravím.
Chci se zeptat ohledně inkubátoru.
Mám kamarádku která má trnorepy a mají vajíčka nevím jestli má opravdu vajíčka protože ta samička má víc nafouklé bříško než sameček (a to takle neměla), chodí pomalu a pozavírá víčka.A chci se zeptat chci poprvé postavit inkubátor a nevím jak to mám postavit pro "trnorepy".Popíšu co jsem přečetl.:

Vyrobim z osb desek malou skřínku v tom bude polička a nahoře by byl topný kabel 50w.Potom tam připojim termostat.
A chci se zeptat to mam nechat nonstop na kolik dní ?.
Předem děkuji za odpověd s pozdravem A.Vodenka. :)
[mod]Změna předmětu, původně: "Inkubátor pro Trnorepy" (cejna)[/mod]

50W je na inkubátor moc.

A chci se zeptat to mam nechat nonstop na kolik dní ?

Nerozumím otázce. Inkubátor musí být logicky zapnutej nonstop tak dlouho dokud v něm budou vejce.

mají vajíčka nevím jestli má opravdu vajíčka

Divné. Zkuste psát dotazy tak aby se v nich vyznal i někdo jiný než Vy.