Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadané chlupy u pavouka.

Dobrý den, mám od Vánoc Sklípkanku - po druhém svleku. Asi před týdnem jí vypadali chlupy ze zadečku. Má tam lysinu. Nevím, co s tím, co to mohlo způsobit, ani co to znamená. Prosím o radu na email petinka0014@seznam.cz . Děkuji.

pokud jí máš od Vánoc, druhý svlek mít nebude. minimálně tak 5.svlek, mrňousi se svlíkaj celkem často. Lysina na zadku je nepravděpodobněji vypuštění žahavých chloupků. Ale pokud máš sklípkana už 5 měsíců, tak bys tohle měla znát, píšou to v každém článku o sklípkanech.