Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem apatický leguán

Dobrý den chtěl sem se zeptat můj leguán už asi týden nepřímá potravu a už je apatický
Zkoušel sem do něj dostat potravu ručně ale ani to se nepodařilo může mi prosím někdo poradit
Leguán je cca 6-7 let starý
Předem děkuji za rady

Lidi přece si nemůžete myslet, že když napíšete "můj 7 letý leguán je apatický", že vám někdo poradí co mu je... když zavoláte svému doktorovi, že vás bolí břicho, myslíte, že vám řekne co vám je a jak se máte vyléčit?

V podzimním období mají legoši depku z počasí a nemusí dlouho žrát. Někteří kousci klidně měsíc nežerou, maximálně ďobnou něco hodně dobrýho. Jestli je to tento případ samozřejmě netuším, navíc u 6-7 letýho leguána by to nebylo asi překvapení.