Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon a orchidej

Přeji příjemný den, chci se zeptat, chameleona občas pouštím ven z terárka, hoví si vždycky na parapetě, problém je v tom, že dneska jsem ho nachytala že mi žere orchidej, mam strach jestli není jedovatá aby si nějak neublížil.
Děkuju za každou radu.

Ahoj, nic by se mu stát nemělo.(ted už je to jedno když je to stare téma) Ale spíš co nechápu tak je cejna,réza!!(ale občas to tu ma od poradny dost daleko). Bud poradím nebo mlčím. Přesně jak říká ostravák sluneční paprsky jim dají mnohem víc než UVB žárovka. A například když nakej majitel da ven za tepla protáhnout 5m dlouhou krajtu tak mu to za zle mít určitě nebude.

Stará otazka,ale ani Ostravak na nu neodpovedal,okrem toho, ze to vycital inym...Orchidee jedovate niesu,ale pokial by bola napr.cerstvo kupena a pred tym napr.striekana( napr.hnojivom...), mohla by chamikovy uskodit...Vonkajsi vybeh sa riesi napr.flexarkom,nee pustanim na okno.