Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyprazdňování reginy

Zdravíčko, mám 1,5 roku starou holčinu reginy, všechno ok, ale od posledního krmení se mi už měsíc nevyprázdnila, což je u ní docela divné. Vždy byl bobek v terárku v rozmezí 10-14 dnů. Je mi jasný, že čím bude starší, tím to bude trvat déle, ale jsem nervózní. Teplota 25-38 st., v rohu má rašeliník, který pravidelně rosím.
Děkuji za reakce.

pokud žrala před měsícem, tak to neřeš..asi ještě nemá moc z čeho. Odrostlé regíny se vyprazdňují v celkem dlouhých intervalech po několika krmeních, to je normální...a zbytečně ji nekoupej, není důvod to zvíře stresovat nějakou koupelí.

Zdravím ,nechci zakládat nové téma ,proto se zkusím zeptat zde.Moje užovka se vyprazdnuje vždy 3 den po nakrmení,ale samozřejmě vždy mimo dobu než jsem doma a doma to pak manželce než přijdu z práce nevoní,mám vyzkoušeno že pokud jí dám ten 3 den po nakrmení do vany s minimem vody tak se vyprázdní tam,vše pak jen spláchnout a nikde nic nepříjemně nesmrdí,dotaz je ten, zda li to lze praktikovat vždy, nebo to muže hadovi nějak uškodit ??děkuji moc