Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had se dobrovolně topí?

Dobrý den, už půlhodinu zírám na svého hada, mám samce hroznýše, tři roky. Normálně má hlavu celou ve vodě a vesele vypouští bublinky, občas vyleze nad hladinu, nadechne se, napije, a zase se jde topit. Je to normální? Žádný roztoče nemá, teplota je už tři roky stejná, akorát je zakalený.
Děkuji za odpověď.

Moje hroznýška se koupe před svlekem pravidelně od malička. Občas i jen tak. Hodně lidí se divý, že hroznýši se zas tak rádi nekoupou, ale co už vodu má ráda..momentálně odrostla ze svého bazénku(brzy bude mít nový)a stejně se tam snaží vlézt...vypadá to směšně...no nakonec ho převrhne. :-)