Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DH GHOST - jak vypadají ?

Může mi prosím někdo poradit jak vypadají tito boa - popř. sem vložit nějakou fotku?
DH GHOST a GHOST vypadají stejně ?
Na netu hledat umím, ale plno fotek je zavádějících...
A GHOST vznikne křížením salmon x anery ?
Děkuji pěkně všem kdo kvalifikovaně odpoví.
MilanK

A jaká další spojení jsou např. možná aby z nich vyšel Ghost...??
Mám výše uvedené plazy(female anery poss. Jungle a Jungle salmon 66% het. anery) a rád bych časem měl GHOSTy a tak chci ještě něco přikoupit k nim a v genetice se moc nevyznám ..
Děkuji

Ghosti se Ti v tomto spojení objeví pokud je samec skutečně hetero Anery, což Ty nevíš. 66% hetero Anery znamená, že máš 66% pravděpodobnost, že herero Anery skutečně je - ověříš si to jedině v chovu. Pokud se v odchovu nějaký Ghost objeví - Tvůj samec je Jungle salmom 100% hetero Anery.