Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárko u dveří

Zdravím. Mám neobsazené terárko a vejde se mi pouze vedle dveří. Je tam tak 40 cm místa a pak je příčná zeď a přesně do toho rozměru terarko sedí. Chtěl bych tam jednu z korálovek (ještě se rozhoduju jakou), jenže v bytě je nás 5. Já s přítelkyní a nájemníci. Terárko by bylo v obýváku, kde všichni trávíme dost času a hlavně dveře u toho jsou šoupačky.
Je asi blbost, aby každej den zažívala stres z hluku i vibrací od dveří.. nebo to tak horké nebude, když můžou být v teraristice vystaveny dotěrným na sklo klepajícím čumilům (samo, že vím že to není dobrý příklad)
Dík za rady a popřípadě poraděni, jaké zvíře by to lépe sneslo.

Podle mého to není ideální, což asi sám víte, ovšem když budou podmínky jinak po všech stránkách vyhovující, myslím, že zrovna korálovce to nebude nijak zvlášť vadit. Sám jsem měl dva roky Lampropeltis pyromelana na ledničce (jinde nebylo místo) a prosperovala dobře a že sem se do té ledničky za ty roky nachodil :-D

PS: kolikrát, když člověk vidí v jakých otřesných podmínkách vyrůstají terarijní zvířata u rádoby "chovatelů", tak tohle je opravdu prkotina.